Купити яблука оптом з саду ТМ "Gardeno"

Купити яблука оптом

Компанія "Gardeno" займається вирощуванням та продажом яблук.

Купити яблука оптом Ви можете зателефонувавши за телефоном +380962176383, або напишіть нам і наші спеціалісти датуть відповіді на всі Ваші запитання.

сього в саду росте 4 сорти яблук: Фуджі, Ред Делішес, Голден Делішес та Гренні Сміт. Історія нашої торгової марки почалась в 1996 році в с. Майорівка Новобузького району Миколаївської області, коли було засноване фермерське господарство "Агро-1" на чолі з Герасименком Денисом Олександровичем.

В 2016 році господарство розпочало посадку яблуневого саду за сучасними інтенсивними технологіями. Всі саджанці дерев привезені з італійського розсадника. В саду встановлено шпалери італійського виробництва, систему крапельного зрошення та проти-градову сітку, для захисту плодів від сонячних опіків та граду.

В 2018 році фермерське господарство зареєструвало торгову марку "Gardeno".

Для зберігання яблук в господарстві є холодильник на 1200 тон з фреоново-гліколевою системою охолодження та регульованим газовим середовищем.

Компанія зацікавлена в партнерах для оптового продажу яблук торговим мережам і гуртовим покупцям. До партнерів товар поставляється в зручній упаковці.

Доречі, один з сортів нашого саду, Гренні Сміт,  вважається найбільш смачним та корисним серед безлічі сортів зелених яблук. Цей сорт виведений в Австралії в результаті випадкового схрещування австралійської і дикої європейської яблунь. Такі яблука незамінні в літню спеку: завдяки високому вмісту в них води і приємному кислуватому смаку вони прекрасно втамовують спрагу, а багатий вітамінний, мікро і макроелементний склад фрукта оптимальний для дитячого та дієтичного харчування.

Компанія "Gardeno" вже встигла зарекомендувати себе як надійний партнер не тільки на території України, а й далеко за її межами. Підприємство з величезним потенціалом, багатим багажем досвіду і згуртованою командою професіоналів, що мають одну спільну мету - постачати на ринок України і не тільки, якісні, екологічно-чисті і добірні фрукти. Ми співпрацюємо з роздрібними мережами і великими компаніями - лідерами ринків овочів і фруктів як в Україні, так і за її межами. Ми здійснюємо експорт яблук. 

Купити яблука сорту Гренні Сміт та інших сортів Ви можете в нашому саду.

Яблуко — це скарбничка поживних і корисних речовин. Ось деякі цікаві факти про яблуко.

1) Яблука бувають всіх відтінків червоного, зеленого і жовтого

2) Більшість яблук, як і раніше, збирають вручну

3) Енергія, необхідна для дозрівання одного яблука, збирається з 50 листків

4) 25% об’єму яблука – повітря; саме тому вони плавають

5) Яблуні можна вирощувати північніше, ніж інші фруктові дерева, тому що вони цвітуть пізньою весною, зводячи до мінімуму ймовірність пошкодження від морозу

6) Звичайна яблуня починає приносити свої плоди через 8-10 років після того, як була посаджена. Карликові яблуні починають давати врожай вже протягом 3-5 років

7) Середнього розміру яблуко має близько 80 калорій

8) За останніми підрахунками, існує близько 7 500 сортів яблук по всьому світу

9) Археологи знайшли докази того, що люди насолоджувалися яблуками більш як 6500 років до нашої ери

10) Рекорд на найдовшу обрізану яблучну шкірку (52 м 52 см) занесений до Книги рекордів Гіннеса і належить американці Кеті Волфер Медісон. Рекорд був встановлений 16 жовтня 1976 року в Нью-Йорку

11) За статистикою, практично кожне друге плодове дерево на Землі – яблуня

12) За легендою, коли Адам намагався проковтнути яблуко з Дерева пізнання добра і зла, воно застрягло йому в горлі. З тих пір кадик у чоловіків нагадує про перший гріх і називається “адамове яблуко”.