Голден Делішес

Купити яблука Голден Делішес jоптом

Голден Делішес (англ. Golden Delicious — «золотий чудовий») — сорт американського походження, відібраний у 1890 році у Східній Вірджинії А. Х. Моллінгсом із сіянців невідомого походження.

Плоди середнього та більше за середній розміру (120–190 г), середньої одномірності, видовжено-округло-конічні, зеленувато-жовті, з великими опробковілими світло-коричневими сочевичками, іноді з незначним оранжевим рум'янком та іржавою сіткою. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, гладенька, суха. М'якуш жовтувато-кремовий, щільний, дрібнозернистий, соковитий, ароматний відмінного кислувато-солодкого смаку (4,5—4,6 бала).

Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. У сховищі плоди зберігаються до березня, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока. Використовують переважно у свіжому вигляді та на виготовлення сухих порошків.

Купити яблука Голден Делішес та інших сортів оптом Ви можете зателефонувавши за телефоном +380962176383, або напишіть нам і наші спеціалісти датуть відповіді на всі Ваші запитання.